• پنج شنبه ۰۶ خرداد ۱۳۹۵
  • Thursday 26 May 2016
۵ دی, ۱۳۹۱
سوریه

تجاوز گروهی تروریست ها به زنان سوریه

اعضای یک گروه تروریستی افراطی موسوم به “جبهه النصره” وابسته به شبکه وهابی های افراطی در سوریه به رهبری فاروق طیفور در یک رسوایی جنسی شرم آور دست داشتند. بر این اساس اطلاعات پایگاه خبری” خبر پرس” لبنان، یک گروه ۲۰ نفره از افراد مسلح این گروه تروریستی به سرکردگی ابو احمد التمیمی در یک مراسم فحشا با حضور ۳۰ […]

اعضای یک گروه تروریستی افراطی موسوم به “جبهه النصره” وابسته به شبکه وهابی های افراطی در سوریه به رهبری فاروق طیفور در یک رسوایی جنسی شرم آور دست داشتند.
بر این اساس اطلاعات پایگاه خبری” خبر پرس” لبنان، یک گروه ۲۰ نفره از افراد مسلح این گروه تروریستی به سرکردگی ابو احمد التمیمی در یک مراسم فحشا با حضور ۳۰ زن از اعضای این گروه و گروه موسوم به ارتش آزاد دست داشتند؛ همچنین برخی از اعضای گروه ۳۰ نفره، زنان به اسارت گرفته شده سوری هستند.
ارتش سوریه در عملیاتی ویژه این افراد را به همراه سرکرده آنها در شهر ادلب را در شرایطی شرم آور بازداشت کرده است. محل بازداشت سالنی در شهر ادلب بوده و تروریست ها از رفتار شرم آور خود فیلم و عکس تهیه می کردند.

بر اساس بازجویی از بازداشت شدگان به ویژه التمیمی ۴۰ ساله که تبعه سعودی است مشخص شده که ۱۵ تن از این تروریست ها خارجی هستند؛ همچنین برخی از زنان بازداشت شده نیز سعودی هستند.
پیش از این نیز شورشیان مسلح در سوریه رسوایی های اخلاقی متعددی داشتند که نمونه بارز آن عبدالرزاق طلاس در شهر حمص و همچنین یک سرهنگ فراری ارتش در لاذقیه بود.